Teslimat ve İade Koşulları

Kahve Kavurma Periyodumuz

Kahveler her pazartesi kavrulur. Bir günlük dinlendirme süresinin ardından takip eden ilk gün gönderim olur. Hafta ortasında verilen siparişlerinizi karşılayacak ürünümüz hazırda yok ise takip eden haftanın kavurma listesine alınıp hazırlanır. Toplu alımlarda hafta içi de siparişe özel kavurma yapılmaktadır.

Teslimat

Kavrulmuş kahve harici ekipman vs. siparişiniz saat 16:00’ya kadar verilirse Ankara içine ertesi gün, Ankara dışındaki tüm şehirlere siparişi takip eden 1- 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin fiyat listesine göre düzenlenerek faturasıyla birlikte iletilir.

Adres Bilgileri

Siparişlerinizin sorunsuz teslimi için adres bilgilerini doğru ve anlaşılır şekilde yazmalısınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol edin. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçin.

İade şartları nelerdir?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren yedi 14 günlük süre içinde bizim ile iletişime geçerek, neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz. 14 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orijinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

Niteliği itibariyle satın alınan kahve, ambalajı açılınca iade edilemez. Ancak, sıra dışı bir durum söz konusu ise bizim ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İndirim Kuponu ve Kampanyalar Hakkında Bilgilendirelim!

İndirim Kuponu ve Kampanyalar Hakkında Bilgilendirelim!

Duyuru listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazıp Kayıt Ol butonuna tıklamanız yeterlidir. Şimdiden Teşekkürler.

Kayıt Oldunuz! Teşekkürler